Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Řekli o nás

Za 30 let naší působnosti na trhu realit v Plzeňském kraji máme mnoho spokojených klientů. Pro mnohé z nich jsme již rodinnou realitní kanceláří – poměrně běžný je prodej několika nemovitostí v rodině, naším nejčastějším klientem je plzeňská rodina, která u nás v současnosti zrealizovala svoji již 22. zakázku! Níže uvádíme několik reakcí spokojených klientů:

Děkuji Vám za příjemný přístup a profesionálně zvládnutou koupi bytu, byli jsme s manželem spokojeni.

p. Lupková

 

Děkuju za bezproblémové zařízení prodeje mého bytu. Bála jsem se, jak to všechno zařídit, když žiju v cizině, a Vy jste mi naštěstí se vším pomohli. Kupci jsou také spokojení, už se zabydleli. Jsme všichni rádi, že jste nás provedli bezproblémově celým prodejem.

p. Malíková

 

Když jsem přes Vás kupoval barák, myslel jsem, že se tam s rodinou usídlíme nadlouho. Rodinné poměry se sice v mezidobí bohužel změnily, ale aspoň prodej baráku proběhl dobře. A děkuju za pomoc se sháněním bytu pro mě a dceru.

p. Branka

 

Jsem ráda, že slyším takové dobré zprávy. Neteř chtěla prodat byt, tak jsem jí doporučila Magnio. Se sestrou jsme přes Vás prodávaly domek, ještě jste nám poradily, abychom geometrákem oddělily kus zahrady a prodaly ho zvláštˇ a díky tomu jsme dostaly víc peněz. No a od neteře jsem se před chvílí dozvěděla, že už máte na její byt kupce. Říkala jsem jí, že určitě i ten zbytek proběhne v naprostém pořádku.

p. Ševčíková

 

Musím Vám říct, že už s přítelem spokojeně bydlíme. Barák jsme přes Vás prodali myslím za dost slušnou cenu a po koupení obou bytů nám ještě zbyla příjemná částka. Děkuju hlavně Vaší kolegyni, která mému příteli sháněla byt a objížděla s ním ty vytipované, než si konečně vybral. S ním se člověk musí obrnit trpělivostí. I já spokojeně bydllím a jsem spokojená, že už do Plzně jezdím jen na návštěvy. Tak ať se Vám daří!

p. Jaroušová

 

Jsem ráda, že už máme prodej bytu za sebou. S jednou dcerou mám pohodový vztah, je to milá a hodná holka, vždyť jste s ní jednala taky. Ale ta druhá ... Je dobře, že už jsme majetkově vypořádané. I díky Vašemu citlivému přístupu a pochopení pro její "jinakost". Přeju hodně úspěchů v další práci.

p. Gregorová

 

Děkuji za pomoc při prodeji domu. S bratrem jsme se nemohli dohodnout, jestli ho prodat nebo ne. Vaše makléřka nám navrhla cenu, která se nám líbila, zároveň ale nebyla přemrštěná, takže se dům prodal docela rychle. Navíc díky Vašemu citlivému přístupu jsme i přes osobní spory s bráchou prodej zvládli a doufám, že když už odlehly starosti, že se zase po čase trochu "skamarádíme".

p. Trnková

 

Jsem rád, že jsem si Vás vybral. Byt jste mi prodali za pěknou, vysokou cenu, také veškeré Vaše jednání a pomoc bylo velmi profesionální. Před Vámi jsem zkoušel byt prodávat přes jinou realitku, takže mohu srovnávat. Ještě jednou děkuji za Vaše služby.

p. Kirschner, Plzeň

 

Byla jsem u Vás moc spokojená. Kromě vynikajícího servisu se mi líbilo, že jsem u Vás byla PANÍ klientka, i když jsem prodávala jen malou chaloupku. Klientovi se maximálně věnujete a dáváte mu pocit důležitosti bez ohledu na to, zda prodává chaloupku nebo vilu za několik milionů. A to se mi líbí. Zdraví

p. Jarská, Plzeň

 

Když jsem prodával byt přes Vás, tak jsem byl spokojený. A během další doby jsem na Vás slyšel spoustu dobrých referencí od známých, což je pro mě dalším důkazem Vaší kvality. Beru Vás jako „svoji“ realitku. Chci koupit nějaký rodinný domek na Plzeňsku, tak mi ho prosím shánějte. Protože jestli ho koupím, tak jedině přes Vás. Nemám čas ani chuť zkoušet služby dalších realitek.

p. Klesa, Plzeň

 

Když jsem kupovala nově stavěný byt, moc jste mi pomohly. Tehdy se protáhl termín nastěhování vinou stavební firmy, což pro mě bylo velmi náročné a stresující. Vyřídily jste mi u kupující, že jsem v prodávaném bytě mohla bydlet až do doby, kdy už byl hotový nový byt. Zároveň jste mě psychicky podržely a dodaly mi sílu vydržet až do konce. :-) Budu Vás všude doporučovat.

p. Černíková, Plzeň

 

Slyšela jsem o Vaší firmě samé dobré věci, tak jsem se na Vás obrátila s prodejem našeho bytu. Bratr navíc koukal na Vaše webové stránky, zdají se mu pěkné, transparentní a našel tam informace, které chtěl vědět. Navíc i Vaše znalost trhu a cenového vývoje mne oslovila, protože jsme sice chtěli byt prodat za relativně vysokou cenu, ale zase jsme nechtěli, aby to trvalo příliš dlouho. Tak jsme si nechali cenu poradit od Vás – specialistů a dobře jsme udělali. Byt byl prodaný brzy, jsem ráda i za Vaši pomoc při výmazu věcného břemene pro maminku. A navíc jste mi zajistili i vyřízení daní, za což jsem opravdu ráda. :-) Ještě jednou děkuji a přeji hodně takto spokojených klientů.

p. Skřivanová, Plzeň

 

Moje dcera chtěla prodávat byt a přemýšlela, komu to zadá. Tak jsem jí skoro vynadala, že přece máme Vás! Vždycky jste nám všechno prodaly i pronajaly k naší maximální spokojenosti, navíc Vaše vystupování je velmi příjemné, takže do Vaší RK už chodíme jako ke známým. Jo a dcera nakonec byla ráda, že to zadala u Vás. Moc času nemá, takže jí pomohly jak prohlídky bez nutnosti její asistence, tak zařízení veškerých formalit a papírů. Tohle už byl sice několikátý případ u nás, ale kdyby se zase něco naskytlo, neváháme a voláme Vám! Zdravíme a přejeme hodně úspěchů.

Manželé Janoušovi, Plzeň

 

Přidávám se k názoru rodičů - jsme opravdu spokojeni. Manžel teď prodal přes Vás byt a všechno běželo, jak má. No a protože už je nám současný byt malý, uvažujeme o jeho prodeji a stěhování do většího. Takže se nejspíš brzy uvidíme. S přáním úspěchů

p. Turková, Plzeň

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci